درباره ما

داستان ما

تاریخچه شرکت چرخ گردون

از آبان سال ۱۳۹۷ با برند چرخ گردون مشغول به کار شدیم که به مدیر عاملی حسین سلطانی و با شماره مجوز 23012201397003026 از سازمان میراث فرهنگی و گردشگری ایران فعالیت خود را پیگیری می‌نماید و به عنوان یکی از شرکت های پیشرو در زمینه تور و خصوصا در زمینه طبیعت گردی در خدمت عزیزان هستیم.

چرخ گردون جرقه ای بود که در ذهن مدیران این شرکت خورد تا با چرخاندن چرخه گردشگری و طراحی تورهای جدید پیشرو این صنعت زیبا باشند. قصد داریم تا با تخصصی که در این زمینه داریم و حذف واسطه ها مشتری را به هدفش برسانیم.

اهداف ما

چرخ گردون طبق مدارک مثبته در یک نگاه(آخرین بروزرسانی آبان ۱۴۰۰)

ما مبنای کار خود را بر «شناخت صحیح از میراث طبیعی، تاریخی و فرهنگی ایران‌زمین»، «استفاده صحیح از این میراث» و «احترام به فرهنگ و باورهای مردم بومی» نهاده‌ایم و تلاش داریم تا با اجرای سفرهایی مسئولانه، با رعایت اصول زیست-محیطی و اکوتوریسمی و احترام به حساسیت‌های مردم بومی، سهمی هرچند کوچک در «توسعه پایدار» مناطق مورد بازدید داشته باشیم.

در حوزه سفرهای داخلی، بازدید از مناطق بکر و ناشناختۀ ایران، سفر‌های ماجراجویانه و هیجان‌انگیز به قلب جنگل‌ها، کویرها، کوهستان‌ها، رودخانه‌ها، غارها و دریاچه‌ها از برنامه‌های ما است. در حوزه سفرهای خارجی نیز، برنامه‌ریزی و اجرای سفرهایی به آفریقا، آسیا و اروپا در دستور کار واحد عملیات چرخ گردون قرار دارد.
 

200+

همکار

در حال بروز رسانی

200

هتل

در حال بروز رسانی

300+

مقصد

در حال بروز رسانی

1k+

رزرو

در حال بروز رسانی

"بیانیه ماموریت شرکت چرخ گردون</p> <p>شرکت چرخ گردون برنامه‌ریز و مجری تورهای طبیعت‌گردی و فرهنگی در تمامی مقاصد گردشگری ایران، اروپا ، کشورهای عربی و حوزه‌ی قفقاز برای افراد علاقه‌مند به سفر و سازمان‌های هوشمندی است که قصد دوری از زندگی روزمره را دارند ما معتقدیم کسب رضایت مشتریان و توجه به منافع ذی‌نفعان با بهره‌گیری از مناسب‌ترین تجهیزات سفر و به‌روزترین نرم‌افزارها ارتباطی از عوامل اصلی رشد و بالندگی چرخ گردون هستند.در این حرکت شرکت تعهدات خود به جامعه را در سایه‌ی ارائه‌ی تصویری صحیح از میراث طبیعی، تاریخی و فرهنگی ایران‌‌زمین، تلاش برای حمایت از جوامع محلی، حفظ محیط زیست و مشارکت در برنامه‌های خیریه محقق می‌سازد."

حسین سلطانی

پایه گذار

تیم رهبری