ویزای باکو الکترونیکی فوری یک روزه کاری یا عادی سه روز کاری :

 این سرویس هم اکنون توسط چرخ گردون قابل ارائه بوده است.ویزای باکو یکی از کشور هایی که در حال توسعه در چندین سال اخیر کشور آذربایجان است.

که چندین سال پیاپی میزبان بازی های اروپایی و Formula 1 بوده آند.به همین علت کشور آذربایجان یکی از قطب های گردشگری برای ایرانیان عزیز می‌باشد.که چرخ گردون با تلاش بسیار توانسته تا در زمینه باکو و تورهای اختصاصی آن فعالیت های بسیاری با رضایت بالای مشتریان خود کسب کند. ویزای آذربایجان شما برای ورود به خاک کشور آذربایجان باید برای ویزای آذربایجان اقدام کنید، ویزای آذربایجان به دو صورت برچسب که در پاسپورت میخورد و یا الکترونیکی صادر میشود.

که هزینه ها و زمان صدور متفاوتی دارد. چرخ گردون مجری مستقیم تور باکو آذربایجان و ارائه دهنده خدمات مسافرتی در این کشور است، چرخ گردون خدمات اخذ ویزای خود را برای مشتریان در کمترین زمان ممکن با حداقل کارمزد ممکن تهیه می کند. انواع ویزای آذربایجان عبارتند از: ویزای توریستی عادی، ویزای توریستی الکترونیکی، ویزای ترانزیت سینگل، ویزای ترانزیت دبل، سه ماهه مولتی، ویزای اقامت یکساله می‌باشد.

ویزا چیست؟

ویزای هر کشور یک مدرک است که باید ضمیمه گذرنامه تان میشود تا نشان دهد که یکی از نمایندگان کشوری که شما میخواهید به آن سفر کنید در سفارتخانه یا کنسولگری درخواست شما مبنی بر ورود به آن کشور را بررسی و تایید کرده اند که شما دارای شرایط لازم برای ورود هستید .

اما این را در نظر داشته باشید که ویزا تضمین ورود شما به هر کشور یا آذریبایجان نمیباشد و افسران مهاجرت در مرزها میتوانند از ورود مسافران با دلایل مختلف جلوگیری کنند ویزا نشان دهنده ی چند نکته ی مهم و کلیدی در سفر شماست ، بطور مثال چه مدت در آن کشور اقامت دارید ، هدف شما از سفر به آن کشور مورد نظر چیست و آخرین مهلتی که برای ورود به آن کشور دارید تا چه تاریخی است.شما باید از برگه ی ویزا و گذرنامه ی خود به خوبی مراقبت کنید زیر این برگه هویت و کارت شنایی شماست که با آن می توانید ورود قانونی به یک کشور داشته باشید در صورت مفقود شدن گذرنامه و ویزا نیز شما می توانید از فتوکپی آن ها استفاده کنید، پس دو سری فتوکپی از آن ها تهیه کرده و یکی را در محل اقامت خود در کشور مقصد و دیگری را همرای خود داشته باشد.

ویزای لیبل آذربایجان – باکو


اخذ ویزای آذربایجان به جز الکترونیکی یک نوع رایج دیگر هم دارد که توسط کنسولگری و سفارت آذربایجان در کشور توریست صادر میشود. برای ایرانیان این ویزا در کنسولگری آذربایجان در تبریز، و اداره اقامت آذربایجان در باکو قابل صدور است. مدت زمان اخذ این نوع ویزا بین ۷ تا ۱۰ روز  متغیر است. همانطور که گفته شد تفاوتی بین ویزای الکترونیکی آذربایجان و ویزای آذربایجان که توسط کنسولگری و مراجعه حضوری صادر میشود ندارد. برای اخذ ویزای لیبل آذربایجان اصل پاسپورت با دارا بودن ۶ ماه اعتبار و یک قطعه عکس ۳.۴ تمام رخ رنگی نیاز است، مدت زمان اقامت ویزای توریستی نیز با ویزای لیبل همان ۳۰ روز است.

ویزای الکترونیک آذربایجان – باکو


ویزای الکترونیکی آذربایجان یا همان آسان ویزا که چند وقتی است از طرف دولت آذربایجان جهت هر چه سریع تر انجام شدن صدور ویزا اجرا گردیده، سامانه ی آنلاین درخواست ویزا است. توریست ها میتوانند با مراجعه به آن فقط با یک قطعه عکس ۳.۴ و اسکن صفحه اول پاسپورت برای صدور ویزای خود اقدام کنند، این ویزای الکترونیکی آذربایجان در مدت ۷ الی ۱۰ روز صادر میشود که اعتبار آن هیچ تفاوتی با ویزای لیبل ندارد، مدت اعتبار اقامت در آذربایجان با ویزای الکترونیکی آذربایجان یک ماه است، اگر شما یک تور در هتل ۳ تا ۷ ستاره از چرخ گردون رزرو کنید هزینه ی ویزا ۵ دلار کاهش خواهد یافت.

برای صدور ویزای آذربایجان باشماره یاتلگرام زیر در تماس باشید … !
۰۹۱۹۳۲۴۸۲۴۷

۱۰۰۰ کاربر فعال

با عضویت در شبکه های اجتماعی چرخ گردون از آخرین تخفیف های ویژه کاربران فعال با خبر شوید . به راحتی و با یک کلیک عضو خانواده بزرگ ما شوید .

تلگرام ویزا
تلگرام

قیمت صدور ویزای آذربایجان – باکو

                        نوع ویزا                               مدت زمان صدور                             هزینه به دلار
           ویزای باکو الکترونیک توریستی                                    ۱ هفته                                 ۲۶ دلار
      ویزای باکو الکترونیک توریستی فوری                                  ۱ روز کاری                                 ۵۵ دلار
            ویزای باکو توریستی لیبلی                                    ۱ هفته                                 ۴۰ دلار
         ویزای باکو توریستی لیبلی فوری                              ۲الی۳ روز کاری                                 ۴۵ دلار

نکات مهم ویزای الکترونیکی آذربایجان

ویزای الکترونیکی آذربایجان دارای ۳ ماه اعتبار و ۱ ماه اجازه اقامت میباشد که تاریخ ورود را میتوانید در زمان سفارش تعیین بفرمایید (زودترین تاریخ ورود ۱ هفته بعد از درخواست شما می باشد). همچنین پس از دریافت ویزا میتوان با ورود به سامانه ویزا تغییرات یا ادیت در ویزا نیز داشته باشید، هزینه صدور ۱۴۰ تومان و در مدت ۱ هفته آماده تحویل می باشد همچنین ویزا فوری الکترونیکی ۲۷۰ تومان بوده و در یک روز کاری صادر میشود. مبلغ کل سفارش را واریز و فیش آنرا ارسال بفرمایید. پس از واریز و ارسال اسکن رنگی پاسپورت ها ویزای تحویل عادی شما در مدت زمان ۷ روز کاری در تلگرام تحویل شما خواهد شد و شما پس از دریافت آن  از صفحه ویزا کپی رنگی تهیه فرموده و در زمان حضور در مرز هوایی یا زمینی آذربایجان در کنار پاسپورت به مامور کنترل تحویل بفرمایید. در پایین همین صفحه راهنمای سوالات متدوال در این رابطه وجود دارد که میتوانید مشاهده بفرمایید و اگر سوال شما در میان سوال های زیر نبود میتوانید ارز طریق چت آنلاین اقدام به طرح سوال با همکاران ما بفرمایید.

ضمن سپاس از شما لطفا ویزای خود را پس از دریافت چک فرموده و چنانچه اشتباهی در مشخصات خود یافتید میتوان ظرف مدت ۳ ساعت کاری ضمن اطلاع به ما در سامانه اقدام به تصحیح آن نماییم، پس در صورت مشاهده هر اشتباهی  (نام، نام‌خانوادگی، شماره پاسپورت، تاریخ صدورپاسپورت، تاریخ انقضای پاسپورت، تاریخ اجازه ورود به کشور آذربایجان و تاریخ انقضای ویزا) اعلام فرمایید تا فورا اصلاحیه آن صادرشود.همچنین در زمان سفر به آذربایجان از طریق مرزهای زمینی یا هوایی، پرینت رنگی از ویزا تهیه فرموده و به همراه پاسپورت به مامور کنترل پاسپورت در مبادی ورودی مرزی کشور آذربایجان تحویل وی بفرمایید.شایان ذکر است چنانچه اشتباه احتمالی در ویزا باشد و شما بررسی نفرموده و آنرا را اطلاع نفرمایید شرکت چرخ گردون در باکو و شرکت های نماینده در ایران هیچ مسولیتی در قبال ضررهای مادی یا معنوی شما در صورت عدم اجازه ورود به کشور آذربایجان را  نخواهد داشت، چنانچه بازم هم سوالی در این رابطه داشتید از طریق چت آنلاین با ما در میان بگذارید.

سوالات متدوال در مورد ویزای الکترونیکی باکو (کشورآذربایجان)

این ویزا از تاریخ ۸ شهریور ماه بصورت فوق فوری و در یکروزه کاری انجام میشود. هزینه‌ی این ویزا به دلیل سرعت در صدور آن ۲۵۰ هزار تومان است، برای اخذ این ویزا فقط نیاز به اسکن پاسپورت میباشد

ویزا الکترونیک را می توان به راحتی از هر مکان قابل دسترسی به اینترنت تهیه نمود و در سفارتخانه ها یا کنسولگری های جمهوری آذربایجان و همچنین در مبادی ورود به جمهوری آذربایجان امکان صرفه جویی در وقت را برای درخواست کننده ویزا فراهم می کند – درصورت داشتن چنین حقی

مدت ویزا الکترونیک ۳۰ روز میباشد

درخواست خانوادگی حداقل برای ۲ نفر و حداکثر ۱۰ نفر امکانپذیر است

چنانچه تعداد اعضای خانواده تان بیش از ۱۰ نفر باشد، شما می توانید برای ۲ یا چند خانواده ارایه درخواست دهید

درخواست گروهی حداقل برای ۱۰ نفر و حداکثر ۳۰۰ نفر قابل دسترسی میباشد

بله. لطفاً مشخصات او در گذرنامه شما و سایر اطلاعات مورد نیاز را در درخواست ویزای الکترونیک وارد کنید

نه. درصورت عدم ترک قلمرو ترانزیت بین المللی، شما نیاز به دریافت ویزا ندارید

CVV / CVC / CVC2 شامل آخرین سه رقم بر روی محل امضاء در پشت ویزا و مسترکارت میباشد

وجوه پرداختی بابت ویزای الکترونیکی به هیچ وجه قابل استرداد نیست

ویزای الکترونیک به گذرنامه الصاق نمی گردد، بلکه ضمن چاپ از سوی تبعه خارجی و یا فرد بدون تابعیت، حین عبور از گذرگاه مرزی جمهوری آذربایجان، همراه با گذرنامه ارایه می گردد

اعلام تایید درخواست و پرداخت جهت دریافت ویزای الکترونیکی و همچنین مراتب صدور یا رد صدور ویزای الکترونیکی به آدرس ایمیل متقاضی ارسال می گردد. اطلاعات مربوط به آدرس های پست الکترونیکی باید باید به درستی وارد شود

شما باید به اداره کل مهاجرت جمهوری آذربایجان مراجعه کنید

نه. جهت درخواست ویزای الکترونیکی، باید حداقل سه روز قبل از تاریخ سفر مورد نظر به کشور آذربایجان مراجعه کرد

۲۷- چنانچه معلوم شود، شما بدون اجازه رسمی جمهوری آذربایجان پس از سال ۱۹۹۱ میلادی به قره باغ کوهستانی آذربایجان و سایر مناطق اشغالی آن توسط ارمنستان سفر کرده اید، فارغ از دریافت یا عدم اخذ ویزای الکترونیکی، ممکن است از ورود شما به قلمرو آذربایجان ممانعت گردد؛ یا درصورت قصد کنترل اعتبار و صحت ویزای الکترونیکی صادره، مراتب را به آدرس ایمیل سامانه “آسان ویزا” (support@evisa.gov.az) ارسال نمایند

person-photo