ویزای باکو را با چرخ گردون بگیرید

همیشه یکی از مراحل سفر گرفتن ویزای بوده و این امر ذهن همه مسافران را درگیر خود میکنم که چطور باید ویزا آن کشور بگیرم ؟  سوال دیگر این است صدور ویزا چقد طول میکشد و چه مدارکی باید برای صدور ویزا با خودمان آماده داشته باشیم ؟ آیا میدانستید با یکی تماس تلفنی کوتاه شما میتوانید ویزای باکو تهیه کنید و تمام مراحل آن را طی کنید؟

ویزای باکو و نحوه صدور آن:
کشور آذربایجان یکی از کشور های در حال توسعه است، این پیشرفت سریع باعث آن شده تا یکی از قطب های گردشگری برای گردشگران خارجی محسوب شود که چرخ گردون با تلاش بسیار توانسته تا در زمینه‌ی ویزای باکو و تورهای آن فعالیت های بسیاری را انجام دهد و این منظم بودن، کیفیت و پیگیری مداوم برای صدور ویزا و خدمات باعث رضایت بالای مشتریان این مجموعه است.
لازم به ذکر است هر توریست برای ورود به خاک آذربایجان نیاز به ویزا دارد که به دو صورت لیبل و یا الکترونیک قابل صدور است که هزینه ها و زمان صدور متفاوتی دارند.

ویزا چیست؟

ویزای هر کشور یک مدرک است که باید ضمیمه گذرنامه تان شود تا نشان دهد که یکی از نمایندگان کشوری که شما میخواهید به آن سفر کنید در سفارتخانه یا کنسولگری درخواست شما مبنی بر ورود به آن کشور را بررسی و تایید کرده اند که شما دارای شرایط لازم برای ورود هستید .

اما این را در نظر داشته باشید که ویزا تضمین ورود شما به هر کشور یا آذربایجان نمی‌باشد و افسران مهاجرت در مرزها میتوانند از ورود مسافران با دلایل مختلف جلوگیری کنند ویزای باکو یا هر ویزای که شما دارید نشان دهنده ی چند نکته‌ی مهم و کلیدی در سفر شماست ، بطور مثال چه مدت در آن کشور اقامت دارید ، هدف شما از سفر به آن کشور مورد نظر چیست و آخرین مهلتی که برای ورود به آن کشور دارید تا چه تاریخی است. شما باید از برگه ی ویزا و گذرنامه ی خود به خوبی مراقبت کنید زیر این برگه هویت و کارت شنایی شماست که با آن می توانید ورود قانونی به یک کشور داشته باشید درصورت مفقود شدن گذرنامه و ویزا نیز شما می توانید ازفتوکپی آنها استفاده کنید، پس دوسری فتوکپی از آنها تهیه کرده و یکی را در محل اقامت خود در کشور مقصد و دیگری را همراه خود داشته باشد

 


انواع ویزای آذربایجان عبارتند از:

  • ویزای لیبل عادی (توریستی) 
  • ویزای لیبل فوری (توریستی)
  • ویزای  الکترونیکی عادی (توریستی)
  • ویزای  الکترونیکی فوری (توریستی)
  • ویزای ترانزیت سینگل
  • ویزای ترانزیت دبل
  • سه ماهه مولتی
  • ویزای اقامت یکساله

 

 

 

قیمت ویزای باکو – قیمت ویزای آذربایجان 

نوع ویزا مدت زمان صدور هزینه به دلار
ویزای باکو الکترونیک توریستی ۳ الی ۵ روز کاری ۲۷ دلار 
ویزای باکو الکترونیک توریستی فوری ۱ روز کاری ۵۶ دلار
ویزای باکو توریستی لیبلی ۷ الی ۱۰ روز کاری ۳۴ دلار
ویزای باکو توریستی لیبلی فوری ۲ الی ۳ روز کاری در حال حاضر انجام نمی‌شود 

ویزای لیبل باکو – آذربایجان

 

اخذ ویزای باکو  به جز الکترونیکی یک نوع رایج دیگر هم دارد که توسط کنسولگری و سفارت آذربایجان در کشور توریست صادر می‌شود. برای ایرانیان این ویزا در کنسولگری آذربایجان در تهران، و اداره اقامت آذربایجان در باکو قابل صدور است. مدت زمان اخذ این نوع ویزا بین ۷ تا ۱۰ روز کاری متغیر است. همانطور که گفته شد بین ویزای الکترونیکی آذربایجان و ویزای لیبل که توسط کنسولگری صادر می‌شود تفاوتی وجود ندارد. برای اخذ ویزای لیبل آذربایجان اصل پاسپورت با دارا بودن ۶ ماه اعتبار از لحظه ورود به خاک و یک قطعه عکس ۳٫۴ تمام رخ رنگی نیاز است، مدت زمان اقامت ویزای لیبل همان ۱۴  روز است.

ویزای الکترونیک باکو – آذربایجان


ویزای باکو بصورت الکترونیک یا همان ویزای کاغذی، که چند وقتی‌ست از طرف دولت آذربایجان جهت هر چه سریع تر انجام شدن صدور ویزا اجرا گردیده. توریست ها میتوانند با مراجعه به آن فقط با اسکن صفحه اول پاسپورت برای صدور ویزای خود اقدام کنند، این ویزای الکترونیکی آذربایجان در مدت ۳ الی ۵ روز صادر میشود که اعتبار آن هیچ تفاوتی با ویزای لیبل ندارد، مدت اعتبار اقامت در آذربایجان با ویزای الکترونیکی آذربایجان ۱۴ روز است.

نکات مهم ویزای الکترونیکی آذربایجان

ویزای باکو (آذربایجان) بصورت الکترونیک دارای ۲ ماه اعتبار و ۱۴ روز اجازه اقامت می‌باشد که تاریخ ورود را می‌توانید در زمان سفارش تعیین بفرمایید (زودترین تاریخ ورود ۱ هفته بعد از درخواست شما می باشد). همچنین  هزینه صدور ۲۷ ذلار عادی و در مدت ۵ روز آماده تحویل می باشد همچنین ویزا فوری الکترونیکی ۵۶ دلار بوده و در یک روز کاری صادر میشود. مبلغ کل سفارش را واریز و فیش آنرا به شماره ۰۹۱۹۳۲۴۸۲۴۷ ارسال بفرمایید. پس از واریز و ارسال اسکن رنگی پاسپورت ها ویزای شما در مدت زمان ۵ روز کاری در تلگرام یا واتساپ تحویل شما خواهد شد و شما پس از دریافت آن از صفحه ویزا کپی رنگی یا سیاه و سفید تهیه فرموده و در زمان حضور در مرز هوایی یا زمینی آذربایجان در کنار پاسپورت به مامور کنترل تحویل بفرمایید. در پایین همین صفحه راهنمای سوالات متدوال در این رابطه وجود دارد که میتوانید مشاهده بفرمایید و اگر سوال شما در میان سوالات متداول نبود میتوانید با تماس تلفنی با کارشناسان رفع بفرمایید.

ضمن سپاس از شما لطفا ویزای خود را پس از دریافت چک فرموده و چنانچه اشتباهی در مشخصات خود یافتید میتوان ظرف مدت ۳ ساعت کاری ضمن اطلاع به ما در سامانه اقدام به تصحیح آن نماییم، پس در صورت مشاهده هر اشتباهی (نام، نام‌خانوادگی، شماره پاسپورت، تاریخ صدورپاسپورت، تاریخ انقضای پاسپورت، تاریخ اجازه ورود به کشور آذربایجان و تاریخ انقضای ویزا) اعلام فرمایید تا فورا اصلاحیه آن صادرشود.همچنین در زمان سفر به آذربایجان از طریق مرزهای زمینی یا هوایی، پرینت از ویزای باکو تهیه فرموده و به همراه پاسپورت به مامور کنترل پاسپورت در مبادی ورودی مرزی کشور آذربایجان تحویل وی بفرمایید. شایان ذکر است چنانچه اشتباه احتمالی در ویزا باشد و شما بررسی نفرموده و آنرا را اطلاع نفرمایید شرکت چرخ گردون در باکو و شرکت های نماینده در ایران هیچ مسولیتی در قبال ضررهای مادی یا معنوی شما در صورت عدم اجازه ورود به کشور آذربایجان را نخواهد داشت، چنانچه بازم هم سوالی در این رابطه داشتید از طریق چت آنلاین با ما در میان بگذارید.

سوالات متدوال در مورد ویزای الکترونیکی باکو (کشورآذربایجان)

این ویزا از تاریخ ۸ شهریور ماه ۹۷ بصورت فوق فوری و در یکروزه کاری انجام میشود. هزینه‌ی این ویزا به دلیل سرعت در صدور آن ۵۶ دلار است، برای اخذ این ویزا فقط نیاز به اسکن پاسپورت میباشد

ویزا الکترونیک را می توان به راحتی از هر مکان قابل دسترسی به اینترنت تهیه نمود و یا با یک تماس تلفنی با کارشناسان ما برای صدور ویزا الکترونیک اقدام نمود این امر باعث صرفه جویی در وقت برای درخواست کننده ویزا می‌باشد .

اعتبار ویزای الکترونیک ۸۵ روز می‌باشد.

برای صدور ویزای الکترونیک نیاز به مراجعه حضوری نیست و شما میتوانید با ارسال اسکن پاس و واریز وجه ویزای خود را درخواست داده و از طریق تلگرام یا واتساپ آن را دریافت کرده و پرینت نمایید.

شما با مراجعه به انتهای فوتر سایت نماد الکترونیک را مشاهده خواهید کرد و با کلیک کردن بر روی آن تمام مشخصات شرکت چرخ گردون جهت اطمینان شما ثبت شده است .
لازم به ذکر است که سایت هایی که نماد الکترونیک نداشته باشند کمتر میشود به آنها اعتماد کرد.

درخواست گروهی حداقل برای ۱۰ نفر و حداکثر ۳۰۰ نفر قابل دسترسی میباشد.
نکته : اما در هزینه تاثیری ندارد.

بله. لطفاً مشخصات او در گذرنامه شما و سایر اطلاعات مورد نیاز را در درخواست ویزای الکترونیک وارد کنید.

نه. درصورت عدم ترک قلمرو ترانزیت بین المللی، شما نیاز به دریافت ویزا ندارید

بخشی از آن قابل اصلاح است.
مثال : یک عدد از شماره پاسپورت یا تاریخ تولد اشتباه است یا اسم و فامیل اشتباه است.

وجوه پرداختی بابت ویزای الکترونیکی به هیچ وجه قابل استرداد نیست.

همانطور که از اسم این ویزا مشخص است بصورت الکترونیک صادر می‌شود و کاغذی است و برای ارائه آن باید پرینت آن را ارائه دهید.

اطلاعات ویزا به آدرس ایمیل کارگزار چرخ گردون ارسال می شود و کارشناسان در اسرع وقت برای شما ارسال خواهند کرد.

شما باید به اداره کل مهاجرت جمهوری آذربایجان مراجعه کنید. 

نه. جهت درخواست ویزای الکترونیکی، باید حداقل چهار روز قبل از تاریخ سفر مورد نظر به کشور آذربایجان مراجعه کرد.یا بصورت فوری یک روز کاری اقدام کرد.

چنانچه معلوم شود، شما بدون اجازه رسمی جمهوری آذربایجان پس از سال ۱۹۹۱ میلادی به قره باغ کوهستانی آذربایجان و سایر مناطق اشغالی آن توسط ارمنستان سفر کرده اید، فارغ از دریافت یا عدم اخذ ویزای الکترونیکی، ممکن است از ورود شما به قلمرو آذربایجان ممانعت گردد. و گاهی با توجه به اینکه شما توریست هستید به اینگونه مسائل سختگیری نخواهند کرد.

 (این مطلب در چرخ گردون و توسط واحد تولید محتوا نوشته شده است)

دیدگاه

امیر حسین سلطانی
مصطفی
۱۳۹۸-۰۷-۰۳
سلام و خدا قوت کارم خیلی خوب و سرعتی راه افتاد قیمت ها هم مناسب بود، سپاس
امیر حسین سلطانی
بهنام حبیبی
۱۳۹۸-۰۶-۰۵
سلام خدمات و صدور ویزا به بهترین شکل ممکن صادر شد با تشکر از شما آژانس هواپیمایی چرخ گردون
امیر حسین سلطانی
امیر حسین سلطانی
۱۳۹۸-۰۶-۰۶
اعتماد شما پله های موفقیت را برای ما هموار تر می‌کند

پاسخی بگذارید