کدام ترمینال  کدام ایرلاین ؟

کدام ترمینال این سوال رایج اکثر مسافرانی است که پروازشان از فرودگاه مهرآباد صورت میگیرد و همیشه این دردسر را داشته اند که ترمینال پروازشان را اشتباه نروند و از پرواز جا بمانند لذا برای اینکه مشکلی در سفر شما پیش نیاید تیم چرخ گردون این محتوا را برای آسایش مسافران خود تهیه کرده شما هم دوست دارید بدانید؟ با ما همراه شوید.

 

فرودگاه مهرآبادشامل ۴ ترمینال است :

ترمینال ۱و۲ :مختص ورود و خروج پروازهای داخلی 

ترمینال ۴:مختص خروجی پروازهای داخلی

ترمینال ۶:مختص ورودی پروازهای داخلی

همه مسافران برای تورهایشان استرس های دارند از کدام ترمینال باید بروند یا دغدغه هایی نظیر این، ولی این را بدانید که کارشناسان چرخ گردون ۲۴ ساعت شبانه روز در کنار شما هستند و با مشاوره های رایگان شما را در سفر هایتان همراهی خواهند کرد. لذا این یکی از خدمات های رایگان به مسافران عزیز در این صنعت جذاب می‌باشد. برای ما آرامش سفر مسافرانمان بیشترین شرمایه است.

 

کدام ترمینال

 

ترمینال ۱: کیش‌ایر، زاگرس
 ترمینال ۲: ایران ایر، ایر تور، آتا، قشم ایر، معراج، نفت
 ترمینال ۴: ماهان، کاسپین، آسمان، اترک، تابان، سپاهان

نکته: تمام پرواز های خارجی از فرودگاه امام خمینی برگزار می‌شود.

به طور مثال اگر بلیط شما از تهران به شهر دیگری است، بسته به این‌که پروازتان متعلق به کدام شرکت هواپیمایی باشد، برای شما سوال است کدام ترمینال باید بروید. از یکی از ترمینال‌های ۱ یا ۲ یا ۴ سوار هواپیما خواهید شد. اما اگر از شهر دیگری به تهران سفر می‌کنید، بعد از خروج از هواپیما، بسته به این‌که مسافر کدام‌یک از هواپیمایی‌های داخلی باشید، وارد یکی از ترمینال‌های ۱ یا ۲ یا ۶ خواهید شد. برای این‌که بدانید بعد از خرید بلیط از هر کدام از هواپیمایی‌های داخلی باید به فرودگاه مهرآباد بروید، به فهرست زیر نگاهی بیندازید.

 

اختصاصی: تهیه شده توسط واحد تولید محتوا در شرکت چرخ گردون

دیدگاه

پاسخی بگذارید