چرخ گردونچرخ گردون
فراموشی رمز عبور ؟

ری گردی

ری گردی

شهرری، یا راگا، از قدیمی ترین شهرهای ایران و جهان است که سابقه سکونت در آن به حدود ۳۰۰۰ سال پیش و حضور اقوام آریایی باز می گردد.
شهری که امروز منطقه بیست شهرداری تهران شده است، با قصه های کهن و یادگارهای بی شماری از تاریخ چندهزارساله اش. تنوع اماکن تاریخی و فرهنگی در ری، مانند آتشکده‌های ساسانی، تپه‌های باستانی، کتیبه های قجری، قلعه‌های قدیمی وامامزاده‌ها باعث شده ری به عنوان یکی از جاذبه های برتر تهران مطرح باشد .
جمعه ۱۹ بهمن ماه با چرخ گردون همراه شوید تا قصه های برج طغرل، باروی ری، چشمه علی، سنگ نوشته فتحعلی شاهی، آتشکده ری و مشاهیر آرمیده در ابن بابویه را مرور کنیم.
سرمایه گذاری شما ۸۵ هزار تومان خواهد بود و شامل حمل و نقل با وسیله توریستی، بیمه، راهنمای تخصصی سازمان میراث فرهنگی و گردشگری، کلیه ورودی ها، صبحانه و میان وعده خواهد بود.

شرایط و مقررات مهم
    1. برنامه‌های اعلام شده با توجه به شرایط آب و هوایی و سایر عوامل محیطی یا فنی توسط آژانس قابل جابجایی می‌باشد.
    2. هزینه ورودیه در تور های سه شنبه های بدون خودرو به عهده همراهان عزیز می‌باشد.
    3. لطفا با دقت کامل برنامه سفر، خدمات تور و اطلاعات تکمیلی را مطالعه نموده و در مورد هرگونه ابهام از دفتر چرخ گردون اطلاعات لازم را دریافت نمائید.
    4. لطفا قبل از ثبت نام «منشور و قوانین تورهای چرخ گردون» را مطالعه فرمایید.
 سایر روش‌های پرداخت چیست؟

در صورتی‌که به هر دلیلی امکان ثبت‌نام آنلاین برای شما میسر نبود می‌توانید پس از تماس تلفنی و اطمینان از امکان‌پذیر بودن ثبت‌نام، مبلغ این سفر را به حساب زیر واریز و مشخصات فیش واریزی خود را از طریق فرم زیر برای همکاران چرخ گردون ارسال فرمایید. همکاران ما در ساعات اداری با شما تماس خواهند گرفت.

 
نام بانک شماره حساب شماره کارت شبا صاحب حساب
بانک پاسارگاد ۳۳۴-۸۰۰۰-۱۱۸۶۲۲۵۷-۱ ۵۰۲۲-۲۹۱۰-۳۵۹۲-۲۲۷۵ IR380570033480011862257101 حسین سلطانی