چرخ گردونچرخ گردون
فراموشی رمز عبور ؟

محله دولت

محله دولت

تهران را با چرخ گردون بشناسید.

جمعه ۲۸ دی ماه با هم به پرسه زنی در حصار ناصری و محله دولت می پردازیم .بازهم قصه های قجری می گیم و با برخی دیگر از محله ها ، خانه ها و شخصیت های دوران قاجار آشنا می شیم.
گشت در کاخ تابستانی فتحعلی شاه قاجار و قصه های تاجگذاری و ترور در باغ نگارستان. بازدید از عمارت مسعودمیرزای قجری و پرسه زنی در محله “دولت” رجال نشین نیمه دوم حکومت قاجار و بازدید از عمارت و موقوفات فخرالدوله، مسجد فخرالدوله، کوچه پارک امین الدوله به همراه فرنی داغ در باغ نگارستان روز جمعه خوبی را نوید می دهد.

باغ عمارت مسعودیه بادستور مسعود میرزا حاکم اصفهان ملقب به ظل السلطان فرزند ناصرالدین شاه ساخته شده است. در واقع نام این عمارت نیز برگرفته از نام مسعود میرزا به مسعودیه شهرت یافته است.

باغ موزه نگارستان از بناهای قدیمی تهران است که در سال ۱۲۲۲ هجری قمری (۱۸۰۷ میلادی) به دستور فتحعلی شاه قاجار به‌عنوان اقامتگاه تابستانی ساخته‌شد.این بنا به سبک کلاه فرنگی ساخته شد و دارای دو عمارت عالی به نام‌های دلگشا و تالار قلمدان بود اتاق‌هایی با درهای چوبی و دو تالار بزرگ در طرفین ساختمان مرکزی این باغ وجود داشته. باغی با ۶۴ اتاق، چهار تالار، کتابخانه با چهار سالن و ۶۰۰ متر زیربنا که تالارهایش با آینه کاری، نقوش طلایی و چلچراغ‌های باارزش مزین شده بود.

سرمایه گذاری شما ۵۰ هزار تومان خواهد بود و شامل ورودیه اماکن، پذیرایی میان وعده و راهنمای تخصصی می باشد.ساعت ۹ صبح ایستگاه مترو ملت منتظر شما خواهیم بود .

شرایط و مقررات مهم
    1. برنامه‌های اعلام شده با توجه به شرایط آب و هوایی و سایر عوامل محیطی یا فنی توسط آژانس قابل جابجایی می‌باشد.
    2. هزینه ورودیه در تور های سه شنبه های بدون خودرو به عهده همراهان عزیز می‌باشد.
    3. لطفا با دقت کامل برنامه سفر، خدمات تور و اطلاعات تکمیلی را مطالعه نموده و در مورد هرگونه ابهام از دفتر چرخ گردون اطلاعات لازم را دریافت نمائید.
    4. لطفا قبل از ثبت نام «منشور و قوانین تورهای چرخ گردون» را مطالعه فرمایید.
 سایر روش‌های پرداخت چیست؟

در صورتی‌که به هر دلیلی امکان ثبت‌نام آنلاین برای شما میسر نبود می‌توانید پس از تماس تلفنی و اطمینان از امکان‌پذیر بودن ثبت‌نام، مبلغ این سفر را به حساب زیر واریز و مشخصات فیش واریزی خود را از طریق فرم زیر برای همکاران چرخ گردون ارسال فرمایید. همکاران ما در ساعات اداری با شما تماس خواهند گرفت.

 
نام بانک شماره حساب شماره کارت شبا صاحب حساب
بانک پاسارگاد ۳۳۴-۸۰۰۰-۱۱۸۶۲۲۵۷-۱ ۵۰۲۲-۲۹۱۰-۳۵۹۲-۲۲۷۵ IR380570033480011862257101 حسین سلطانی