ویزای دبی

در مملکت امارات بر خلاف دیگر کشورهای دنیا، صدور ویزای توریستی توسط اداره مهاجرت و وزارت شغل سپریدن می‌شود و سفارت امارات متحده عربی ویزای توریستی صادر نمی‌کند. درخواست ویزای توریستی امارات متحده عربی کم و بیش بی‌دردسر است و توسط کارگزاران زیادی اتمام می‌گیرد. به انگیزه عدم دخالت‌ سفارت، نیاز به مصاحبه نیست و حضور درخواست کننده ضرورتی ندارد. تنها باید براساس گونه ویزایی که می‌خواهید، مدارک و پول کافی را به مامور مورد نظرتان برسانید.

انواع ویزاهای توریستی امارات

مسلما شما برای ورود به برخی کشورها باید ویزای آن مملکت و فرمان تعداد روزی در آن میتوانید اقامت داشته باشید را جاسازی نماید. ویزای توریستی امارات معمولا ۱۴ روزه است و هر ویزا به مدت یک ماه اعتبار دارد؛ یعنی با ویزای توریستی امارات شما حق ۱۴ روز ماندن در شهر مورد نظرتان را دارید. البته اخذ ویزای یک ماهه و سه ماهه هم از امارات شدنی است و با انتخاب این گونه از ویزا شما امکان یک یا سه ماه ماندن در شهر باره نظرتان را دارید. هزینه ویزای توریستی امارات طبق نوع ویزا، مدت اقامت، عادی یا بایسته بودن متفاوت است. در صورتی که بخواهید بدون بلیط ویزا بگیرید، از شما یک چک ضمانت هم اخذ می‌کنند.
مدت زمان اخذ ویزای امارات
ویزای امارات در دو نوع عادی و اضطراری گرفتن می‌شود. گرفتن ویزای عادی معمولا ۷ روز کاری و ویزای اضطراری نزدیک ۳ روز کاری سررسید می‌برد.
مدارک مورد دربایستن برای گرفتن ویزای دبی
اسکن رنگی دقیق و کامل از دو صفحه نخست پاسپورت
اسکن رنگی از یک تکه عکس
نوع ویزا: یک بار ورود
توجه: ماندن در امارات حتی یک روز بیشتر از مدت اعتبار ویزا به هر دلیلی، خلاف قوانین امارات متحده عربی است و علاوه بر گرفتن جریمه‌ی نقدی برای هر روز اقامت بیشتر، دچار دردسرهای قانونی دیگری نیز خواهید شد.
دبی-امارات(دوبی( توریستی ۱۴ روزه عادی ۲۷۵درهم
دبی-امارات(دوبی( توریستی ۱۴ روزه فوری ۳۸۵درهم

اختصاصی: تهیه شده توسط واحد تولید محتوا در شرکت چرخ گردون

دیدگاه

پاسخی بگذارید